Aktualności

14.02
Kobiety potrzebne w magazynach

28. lutego 2018 roku w PCKZ rusza ostatni kurs z projektu, dofinansowanego z funduszy unijnych. Kurs składa się z 3. szkoleń: magazynierski, operatora wózków jezdniowych oraz elektryczny, eksploatacja do 1 kV. Czyli wszystko to, co powinien mieć z swoim życiorysie zawodowym magazynier z prawdziwego zdarzenia. Zawód ten opanowany został przez mężczyzn, jednak pracodawcy tęsknie spoglądają w kierunku kobiet na tych stanowiskach. Cenią magazynierską pracę kobiet głównie ze względu na ich skrupulatność i niemal naturalną zdolność do dobrej organizacji miejsca pracy. Kurs został stworzony specjalnie dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje, nauczyć się nowego zawodu lub zmienić branżę. 
W Wielkopolsce magazynier jest jednym z najbardziej poszukiwanych pracowników od dobrych kilku lat i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić w niedalekim czasie. Płace w tym zawodzie są zachęcające.
Kobieta - magazynier, która potrafi poruszać się w hali magazynowej, jest operatorem wózka jezdniowego i umie naprawić kontakt to dla przyszłego pracodawcy skarb.

Pod poniższym linkiem znajdują sie dokumenty rekrutacyjne, serdecznie zapraszam Panie:

http://ksztalceniezawodowe.edu.pl/?page_id=21

Czekam na Was, Marta Waniewska-Kalitko

powrót