Aktualności

15.11
Kobiety do spawarek: kursy zawodowe finansowane przez Unię Europejską

Trudno polemizować z opinią doświadczonych pracodawców, że spawarka w dłoniach kobiety staje się narzędziem precyzyjnym. Jeszcze w tym roku rozpoczynają się kursy zawodowe, finansowane w całości przez Unię Europejską, tym razem stawiającą szczególny nacisk na..

zobacz więcej

14.11
Unia Europejska szkoli zawodowo

Jeszcze w tym roku ruszają pierwsze kursy zawodowe, całkowicie finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Przeznaczone są dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje dla kobiet i mężczyzn w wieku 25 - 64 lata, również z niepełnosprawnościami. Jest to fantastyczna okazja..

zobacz więcej

10.10
Szkolenie – ochrona danych w praktyce

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z ochrony danych osobowych w praktyce. Szkolenie to ma na celu zaznajomienie uczestników z zasadami ochrony danych osobowych wynikających z przepisów prawa (w tym również z najnowszej nowelizacji ustawy) i dobrych praktyk, a także na..

zobacz więcej

28.09
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego w formie e-learningowej

Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego zaprasza na szkolenie przeznaczone dla osób przeprowadzających instruktaż stanowiskowy w ramach szkolenia wstępnego z zakresu BHP. Szkolenie to dedykowane jest w szczególności dla: kadry kierowniczej pracodawców,..

zobacz więcej
zasada